Trigger (Android)

Trigger

Trigger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigger, Android telefonlarınıza belirli görevler atayarak günlük rutin olarak yaptığınız işlemleri otomatikleştirebileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Trigger, akıllı telefonlarınızı her iş yerine gittiğinizde sessize almaktan sıkıldıysanız yada bataryanız azaldığında Bluetooth'u kapatmaktan üşeniyorsanız tam size göre bir görev yönetimi uygulamasıdır.

İsim anlamı olarak tetikleyici olan Trigger, belirli koşullar altında otomatik işlemler yapabilmenizi sağlıyor. Örnek verecek olursak, Bluetooth'u açtığınızda GPS ve müzik uygulamanızı otomatik olarak açabilirsiniz. Bu özellikleri aracınızda kullanarak kendinize komfor ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yada evde kullandığınız WiFi bağlantı algılandığında mobil veri aktarımını otomatik olarak kapatabilirsiniz. Bu tür benzer otomatik görev yönetimini yapmanızı sağlayan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Uygulama üzerinde tetikleyici olarak kullanabilecekleriniz:

  • NFC
  • Bluetooth
  • Wifi

Yukarıda bulunan tetikleyiciler uygulamanın ücretsiz versiyonunda sunulan özelliklerdir. Uygulamanın ücretli versiyonunu satın almanız durumunda batarya seviyesi, bulunduğunuz yer ve zamanı da tetikleyici olarak kullanabilirsiniz.

Android telefonlarınız üzerinde görevleri kullanarak farklı görevleri otomatik gerçekleştirmenizi sağlayan Trigger'ı ücretsiz indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR