Troll Face Quest: Failman 0.9.2 (Android)

Troll Face Quest: Failman

Troll Face Quest: Failman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika zaman geçirebileceğiniz bir bulmaca oyunu

Troll Face Quest: Failman, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Eğlenceli ve zorlu bir mobil bulmaca oyunu olarak nitelendirebileceğim oyunda özenle hazırlanmış bulmacaları çözerek ilerliyorsunuz. Maceradan maceraya koşan iki troll karakteri kontrol ettiğiniz oyunda bilmeceleri çözüyor ve olayları açıklığa kavuşturuyorsunuz. Şakalarla donatılmış olan oyunda zorlu bölümleri de tamamlamanız gerekiyor. Beyninizi zorlayacak zorlu bölümlere de sahip olan oyunda dikkatli olmalısınız. İpuçlarından yola çıkarak ilerleyebileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Bu tarz oyunları seviyorsanız Troll Face Quest: Failman sizleri bekliyor.

Troll Face evreninin yeni oyunlarından bir tanesi olarak nitelendirebileceğim Troll Face Quest: Failman, aynı şekilde hem eğlendirmeye hemde keyifli vakit geçirmenize olanak tanıyor. Eğlenceli ses efektlerinin de bulunduğu oyunda başarısız olan bir adama yardım etmelisiniz. Troll Face Quest: Failman oyununu sakın kaçırmayın.

YORUMLAR