Truck Driver 3D 3 (Android)

Truck Driver 3D

3
Truck Driver 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Driver 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Truck Driver 3D eğer bir kamyonun şöför koltuğuna oturmak ve dev kamyonları kullanmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Kamyon Şöförü 3D'de geçimimizi kamyonumuzla yük taşıyarak sağlamaya çalışıyoruz. Oyunda temel amacımız kamyonumuza yüklediğimiz kargoyu belirlenen süre içerisinde hedef noktaya ulaştırmak. Bu iş için şöför koltuğuna geçiyoruz ve en hızlı şekilde görevimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Oyunda başlarda işimiz kolayken bölümleri geçtikçe daha zorlu mücadeleler karşımıza çıkıyor.

Kamyon Şöförü 3D'de kamyonumuzla yük taşırken bir yandan zorlu arazi şartlarına dikkat etmemiz gerkeiyor, diğer yandan yol üzerindeki trafiğe göre yol almamız gerekiyor. Kaza yapmamız, kamyonumuzun devrilmesi veya yoldan çıkması römorkumuzda taşıdığımız yükün devrilmesi anlamına geliyor.Bu da bölümlerde başarısız olmamızla sonuçlanıyor.

Kamyon Şöförü 3D ortalama kalitede grafiklere sahip. Oyunda farklı mekanlarda ve eğimli arazilerde araç kullanabilmeniz mümkün.