Truck Driver Cargo 1 (Android)

Truck Driver Cargo

1
Truck Driver Cargo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Driver Cargo mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Truck Driver Cargo eğer mobil cihazlarınızda zorlu ve eğlenceli bir araç kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir kamyon simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Truck Driver Cargo'da bir kamyon şöförünün yerine geçiyoruz. Oyundaki temel amacımız ise bize verilen yükü zorlu arazi şartlarında taşıyarak hedef noktaya kayıpsız ulaştırmak. Oyun boyunca yokuşlardan tırmanarak, dağ yamaçlarında yol alarak ve akarsuların üzerinden geçerek yükümüzü taşımamız gerekli.

Truck Driver Cargo'nun sahip olduğu fizik motoru sayesinde arazi şartları sürüş deneyimimizi direkt olarak etkiliyor. Yol üzerinde yer alan bu zorlu engeller taşıdığınız yükün yola düşmesine ve zarar görmesine neden olabiliyor. Bu nedenle yol alırken dikkatli bir şekilde aracınızı kullanmanız gerekmekte.

Truck Driver Cargo'da aracınızı dilerseniz dış kamera açısından, dilerseniz iç kamera açısından aracınızı yönetebiliyorsunuz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR