Truck Driver Extreme 3D 2 (Android)

Truck Driver Extreme 3D

2
Truck Driver Extreme 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Driver Extreme 3D mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir tır simülatörüdür

Truck Driver Extreme 3D eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil tır simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Truck Driver Extreme 3D'de bizi kamyon sürüş yeteneklerimizi zorlayacak bir oyun tecrübesi bekliyor. Oyundaki temel amacımız bize verilen kargoları taşıyarak para kazanmak. Fakat bu işi gerçekleştirmek için kısıtlı zamana sahibiz. Yani zamana karşı yarışıyoruz ve bu süre boyunca kaza yapmamaya çalışıyoruz.

Truck Driver Extreme 3D'yi zorlu yapan şey oyunda farklı arazi şartlarında kamyon kullanıyor oluşumuz. Bize verilen kargoyu taşırken nehirlerin ve köprülerin üzerinden geçiyor, eğimli arazilere tırmanıyor, dar patikalardan yol alıyor ve aracımızın dengesini kaybetmemeye çalışıyoruz. Aracımızın kontrolünü kaybettiğimizde kargomuz da düşüyor ve kazandığımız para azalıyor.

Truck Driver Extreme 3D'de farklı kamyon seçeneklerine sahibiz. Kazandığımız parayla yeni kamyonların kilidi açılabiliyor. Araçları dış kamera açısından kontrol edebildiğimiz gibi iç kokpit kamerasından da kontrol edebiliyoruz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR