Truck Hero 3D 1.0 (Android)

Truck Hero 3D

1.0
Truck Hero 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Hero 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Truck Hero 3D oyunculara mobil cihazları üzerinde kamyon kullanma imkanı veren bir mobil kamyon simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon v tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Truck Hero 3D'de oyunculara farklı kamyon seçenekleri sunuluyor. Oyun kamyonumuzu seçerek başladıktan sonra ise yük taşıyarak para kazanmaya ve yeni kamyonların kilidini açmaya çalışıyoruz. Yük taşırken ise zamana karşı yarışıyoruz; bu nedenle en hızlı şekilde yolculuk etmemiz gerekli. Fakat yüksek eğimli tepelere tırmanırken ve keskin virajlara sahip dağ yamaçlarında yol alırken bu iş pek de kolay olmuyor ve oyun sürüş yeteneklerimizi zorlu bir teste sunuyor.

Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan oyunda kamyonumuzu kullanırken eğim ve hız gibi faktörlere dikkat ederek taşıdığımız yükü düşürmememiz veya hasar almasına sebep olmamamız gerekmekte. Oyunda farklı kontrol sistemlerine yer veriliyor. Dilerseniz oyunu ekrandaki direksiyonu yönlendirerek, dilerseniz hareket sensörünüz yardımıyla oynayabilmektesiniz.

Truck Hero 3D'de aracınızı kokpit kamerasından kontrol etmenize de izin veriyor. Oyun içinde 90'dan fazla görev oyuncuları beklemekte.

YORUMLAR