Truck Parking: Car Transporter 1.4 (Android)

Truck Parking: Car Transporter

1.4
Truck Parking: Car Transporter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Parking: Car Transporter, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ortalama kalitede bir araba park etme oyunudur.

Truck Parking: Car Transporter, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir araba park etme oyunudur. Uygulama markette pek çok araba park etme oyunu mevcut ve Truck parking: Car Transporter da ortalama kalite olarak değerlendireceğimiz oyunlardan bir tanesi.

Açıkçası bu oyun ne grafik olarak ne de oyun yapısı olarak beklediğimiz seviyelerde yer alıyor. Çok daha iyilerini görmüş olduğumuzu belirtmeliyiz. Lakin yeni bir şeyler denemek her zaman iyidir ve eğer siz de bu düşüncedeyseniz Truck Parking: Car Transporter size yeni bir heyecan yaşatabilir.

Oyundaki temel amacımız bize atanan park etme görevlerini tamamlamak. Araçları park edebilmek için ekranda yer alan pedalları ve direksiyonu kullanıyoruz. Kontroller rahat kullanılıyor fakat geri bildirimleri biraz daha iyi olabilirdi. Genel olarak Truck Parking: Car Transporter mükemmel değil fakat berbat olarak nitelemek de adil olmaz. Birkaç geliştirmeyle oyunun daha iyi bir seviyeye geleceğini düşünüyorum.

YORUMLAR