Truck Parking Simulator 1.4 (Android)

Truck Parking Simulator

1.4
Truck Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Parking Simulator tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir tır park etme oyunudur.

Truck Parking Simulator, adından da net bir şekilde anlaşılacağı gibi tır park etme oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki amacımız bize verilen araçları istenen noktalara park etmek. Kulağa ne kadar basit geliyor değil mi? Çünkü gerçekten de öyle.

Park etme oyunlarının bu kadar çok olması neyin sebebidir bilinmez fakat bu oyunları gerçekten oynayıp keyif alan var mıdır merak ediyorum. Amaçsızca bir aracı park etmeye çalışmak ne kadar keyifli olabilir ki? Araba üreticileri kendi kendine park eden arabalar yapmaya uğraşıyor sırf sürücüler rahat etsin diye. Biz de kalkmış araba park etme oyunu oynuyoruz.

Ekranda gaz, fren pedalı, vites ve direksiyon bulunuyor. Bunları doğru bir şekilde kullanarak aracımızı belirtilen noktalara park etmeliyiz. Açıkça belirtmem gerekirse grafikler kötü, oynanış kötü, park etme konsepti zaten çok kötü. Sonuç olarak indirmeye değer mi değmez mi siz karar verin. Sonuçta zevkler tartışılmaz. Araba park etme oyunlarından hoşlanıyorsanız indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR