Truck Speed Driving 3D 1.3 (Android)

Truck Speed Driving 3D

1.3
Truck Speed Driving 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Speed Driving 3D, Android mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli bir tır sürme oyunu.

Truck Speed Driving 3D, bilgisayar üzerinde ETS 2 ve benzeri tır simülasyonu oynayan oyuncuların Android telefon ve tabletleri üzerinde de aynı keyfi yaşayabilmesi için geliştirilen, daha basit ama bir o kadar da eğlenceli bir tır sürme oyunu.

Tır simülatörü kategorisinde yer Truck Speed Driving 3D oyununda tırınızdaki yükü götürmeniz gereken yere kırmadan ve dökmeden götürmeniz gerekiyor. Eğer tırı düzgün kullanamazsanız tır kasasında eşyalar zarar görüyor. Bu nedenle iyi bir şoför olarak tırı çarpmadan kullanmanız lazım.

Grafikleri iyi olmasına rağmen geliştirildiğinde çok daha keyifli bir oyuna dönüşebilir. Fakat ücretsiz ve düşük boyutlu bir mobil oyun için oldukça iyi grafiklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda tırın kontrolünü ekranın sağ ve sol altında bulunan direksiyon, gaz, fren ve vites ile sağlıyorsunuz. Farklı kamera açılarından oynama imkanı bulunan oyunda ister araç içi kamera ile direk şoförün gözünden, isterseniz de tırın arkasından tüm yol ve aracı görecek şekilde oynayabiliyorsunuz.

Yükleri kırıp dökmemek dışında ekranın üstünde bulunan zamana karşı da yarışarak, kargoyu zamanında ulaştırmalısınız. Aksi taktirde başarız sayılıyorsunuz. tırınızın fotoğrafını ise ekranın sağ üstündeki kırmızı renkli kamera butonu ile çekebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Tır simülatörü olarak geçen eğlenceli bir tır sürme oyunu olan Truck Speed Driving 3D'de kendinizi gerçek bir tır şoförü gibi hissedeceğinize eminim. Oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.