True or False

True or False
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bulmaca oyunudur.

True or False, adından da anlaşılacağı üzere, genel kültür bilginizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir quiz tarzı bulmaca oyunu. Eğer siz de televizyonlarda doğru cevabı vermenin gerekli olduğu yarışma tarzı programları severek izliyorsanız, bu oyunu da eğlenceli bulabilirsiniz.

True or False, akıllıca düşünülmüş yüzlerce sorusuyla size binlerce ilginç bilgi sunuyor. Oyunda soruları sadece doğru ya da yanlış diye cevaplayabiliyorsunuz. Ne kadar doğru cevaplarsanız o kadar ilerleyebiliyor ve level atlayabiliyorsunuz. Her soru için bir zaman limiti var o yüzden çabuk cevaplamanız gerekiyor.

Sorular çeşitli kategorilere dağılıyor. Örneğin doğa, müzik, tarih, biyoloji, coğrafya, spor bu kategorilerden sadece bir kaç tanesi. Oyunda tekli ya da çoklu oyuncu modu da var, böylece bir arkadaşınızla birlikte de oynayabilirsiniz.

Etkileyici canlı ve renkli grafikleri ve sesler de oyunu tamamlayan unsurlardan. Benzerleri gibi oyundan kısa sürede sıkılmıyorsunuz çünkü sonuçta yüzde elli doğru cevabı verme ihtimaliniz var ve doğru cevabı verdiğinizde de kendinize güveniniz artıyor.

Genel olarak quiz ya da bilgi yarışması tarzı oyunları seviyorsanız, True or False'ı indirip denemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR