Tuning Cars Racing Online 1.2.1 (Android)

Tuning Cars Racing Online

Tuning Cars Racing Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tuning Cars Racing Online, telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz engebeli araba yarışı oyunudur.

Tuning Cars Racing Online, ufak cartoon arabalarla gerçek yarışçılara karşı yarıştığımız bir araba yarışı oyunudur. Oynanış açısından engebeli araba yarışı oyunu Hill Climb Race’e oldukça benzeyen oyunu telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

İlginç tasarımları ile dikkat çeken arabaları kontrol ettiğimiz bir oyun olan ve Hill Climb Race oyunundan esinlenerek hazırlanmış olan Tuning Cars Racing Online, tek başımıza ve gerçek kişilere karşı yarışma imkanı sunuyor. Oyunda her biri farklı özellik ve sürüş tekniğine sahip 12 araç bulunuyor. Yarıştığınız aracın dış görünümünü değiştirilebiliyor, ince ayarlar uygulayabiliyor, yeni parçalar ekleyebiliyorsunuz. Yarış esnasında aracınızla yapacağınız akrobatik hareketlerle ekstra puanlarla kazanabiliyorsunuz.

Basit grafik ve menülere sahip olmasına rağmen bağımlılık yapan oynanışı ile sizi uzun süre telefon ve tabletinize bağlayacak bir araba yarışı oyunu olan Tuning Cars Racing Online’ı kesinlikle oynamalısınız. Eğer Hill Climb Race’i sevdiyseniz daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan bu oyuna bayılacaksınız.

Tuning Cars Racing Online Özellikleri:

  • Tek oyunculu ve rekabetçi çoklu oyuncu modları
  • Farklı özellik ve sürüş stillerine sahip 12 araç
  • Spoyler, tampon, egzoz ve daha fazlasını içeren görsel yükseltmeler
  • Aracınızın performansını değiştirebilien ayar seçenekleri
  • Yarış heyecanını üst seviyeye taşıyan müzikler