Tunnel Vision 1.0.0 (Android)

Tunnel Vision

Tunnel Vision
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tunnel Vision, Android cihazlarınız üzerinde fotoğraflara farklı efektler ekleyerek denemenizi sağlayan ücretsiz bir Google uygulaması.

Tunnel Vision, Google'ın yaratıcı labaratuvar ekibi tarafından geliştirilen aslında onlar için basit ama standart efekt uygulamalarına göre son derece gelişmiş ve farklı bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması.

Bu uygulamayı kullanarak düzenlemek istediğiniz fotoğraflara çok farklı ve alışılagelmişin dışında efektler ekleyebilirsiniz. Aslında uygulamanın adından da anlayacağınız üzere ekleyeceğiniz efektler tünele benzer şekilde fotoğraflara işleniyor. Fotoğraflar üzerinde gerekli efekt işlemlerini yaptığınızda adeta zamanda yolculuğa çıkmışcasına görüntüler elde ediyorsunuz.

Uygulama üzerindeki efektleri kullanarak normal şekilde bildiğiniz standart efektli fotoğraflar elde etmeniz mümkün değil fakat artık standart efektlerden sıkıldıysanız ve farklı uygulamalar arıyorsanız Tunnel Vision tam size göre.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen uygulamanın detaylı bilgilerine Github üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Eğer yeni ve farklı bir fotoğraf efekt uygulaması arıyorsanız Tunnel Vision'u hemen ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR