Turbo Car Racing 17.0 (Android)

Turbo Car Racing

Turbo Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Car Racing, Android platformu için geliştirilmiş bir araba yarışı oyunu.

Turbo Car Racing, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyun saf bir yarış deneyimi vaat ediyor. Gereksiz öğelerden arındırılmış olması oyunun en güçlü olduğu disiplinler arasında.

Oyunda çok sayıda pist mevcut ve bu pistlerin her biri oyuncuların yeteneklerini sonuna kadar sınamak için tasarlanmış gibi duruyor. Daha önce hiç yarış oyunu oynamadıysanız alışmanız biraz zaman alabilir fakat sonrası epey zevkli.

Turbo Car Racing sonsuz oyun yapısına sahip. Yani belirli sayıda tur atmak yerine dümdüz yolda ne kadar yapabilirsek o kadar gitmeye çalışıyoruz. Elbette ne kadar uzağa gidersek alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor. Fakat bunu gerçekleştirmek pek kolay dğeil çünkü yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda araç çıkıyor. Yapacağımız herhangi bir kaza başarısız olmamıza yetiyor.

Birbirinden farklı araçlara sahip olan Turbo Car Racing'de araçlarımızı boyayabileceğimiz 9 renk mevcut. Bu sayede oyuncular kendi tarzlarını oyuna yansıtabiliyorlar.

Ücretsiz ve eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız Turbo Car Racing beklentilerinizi karşılayacaktır.