Turbo Car Traffic Racing

Turbo Car Traffic Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yarış oyunlarındaki yeteneklerinize güveniyorsanız, çarpıcı grafikleriyle başarılı bir sürüş deneyimi sunan Turbo Car Traffic Racing oyunuyla yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Çarpıcı 3D grafikleriyle gerçekçi bir araba sürüş deneyimi sunan Android oyunu Turbo Car Traffic Racing ile asfaltın tozunu attırabilirsiniz.

Şehir sokaklarında, kırsal yollarda ya da sahil yollarında, seçtiğiniz yüksek perfomanslı araçlarla mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Başarılı HD grafikler sunan oyunda 8 adet yüksek performanslı araç bulunuyor ve bu araçların kilitlerini de oyundaki performansınıza bağlı olarak açabiliyorsunuz. Tabii yarış oyunu olur da modifikasyon olmaz mı, elbette var. Oyunda kazandığınız paralarla araçlarınızı modifiye ederek daha yüksek performans sergilemek de sizin elinizde. Araç özelleştirme ekranında 9 boya rengi ve 9 farklı tekerlek türü bulunuyor ve kendi zevkinize göre kullanabiliyorsunuz.

Yarış oyunlarında çok yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve yeteneklerinizi sergilemek istiyorsanız çevrenizdeki insanlarla birlikte oynayarak onlara meydan okuyabilirsiniz.