Turbo Cleaner

Turbo Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Cleaner ücretsiz bir Android optimizasyon uygulamasıdır

Turbo Cleaner kullanıcılara Android hızlandırma, Android bakım ve pil ömrü uzatma gibi konularda yardımcı olan bir Android optimizasyon uygulaması.

Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Turbo Cleaner, Android bakım konusunda ihtiyacınız olabilecek birçok aracı bir araya topluyor. Uygulamanın geliştirilme amacı Android cihazınızdan maksimum performansı alabilmeniz. Bu iş için de cihazınız optimize ediliyor ve sistem kaynaklarınızın gereksiz yere kullanılması engelleniyor. Uygulamanın tek dokunuşla aktifleştirebileceğiniz RAM temizleme özelliği sayesinde arka planda çalışan uygulamaların gereksiz yere kullandığı RAM boşaltılıyor ve uygulamaların ve oyunların daha yüksek performansla çalışması sağlanıyor.

Turbo Cleaner, Android cihazınızı şişirerek yavaşlatan dosyaları da analiz edebiliyor. Uygulamanın gereksiz dosya temizleme özelliği sayesinde tespit edilen bu dosyaların hepsini tek dokunuşla silebiliyor, hem boş yer açabiliyor, hem de Android cihazınızın yavaşlamasını engelleyebiliyorsunuz.

Turbo Cleaner Android cihazınızın arka planında çalışan uygulamaları ve servisleri denetleyebilmekte. Bu sayede pil ömrünüzü kısaltan servis ve uygulamaları durdurabiliyorsunuz. Uygulamanın sahip olduğu zorlu durdurma özelliği sayesinde bu uygulama ve servislerin tekrar tekrar başlatılması da önleniyor.

Turbo Cleaner telefon veya tabletinizin aşırı ısınmasına yol açan uygulamaları tespit ederek durdurabilmekte. Uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın rootlanmış olmasına da gerek yok.

YORUMLAR