Turbo Driving Racing 3D 1.3 (Android)

Turbo Driving Racing 3D

1.3
Turbo Driving Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbos Driving Racing 3D, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir yarış oyunu.

Turbo Driving Racing 3D, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde oynanmak üzere geliştirilmiş bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden nefes kesen yarışlara katılıyor ve rakiplerimizi dikiz aynamızda kaybetmeye çalışıyoruz!

Oyun temel olarak herhangi bir sonsuz koşu oyunu gibi ilerliyor. Aracımızla kalabalık yollarda ilerliyor ve bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu aşamada son derece dikkatli olmamız şart çünkü diğer araçlara asla çarpmamamız gerekiyor.

Aracımızı kontrol etmek için ekranın sağ ve sol bölümlerinde bulunan pedalları kullanıyoruz. Otomobili yönlendirmek içinse cihazı sağa-sola eğmek gerekiyor. Açıkçası kontrol mekanizması iyi bir çalışma prensibine sahip olsa da alışması biraz zaman alıyor.

Grafik olarak Turbo Driving Racing 3D, adında da yansıttığı gibi üç boyutlu grafiklere sahip. Gelişmiş çevre ve otomobil modellemeleri oyunun kalite algısını artırıyor. Fakat oyunun en önemli artısı, araçlarımızı tamamen upgrade edebilme şansına sahip oluşumuz. Bu özellik sayesinde araçlarımızın hem görüntüsünü hem de performans değerlerini iyileştirebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Turbo Driving Racing 3D, kaliteli ve ücretsiz bir yarış oyunu oynamak isteyen herkesin seveceği bir yapım niteliğinde.