Turbo Toys Racing 1.2 (Android)

Turbo Toys Racing

1.2
Turbo Toys Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Toys Racing, çizgi filmlerden esinlenilerek geliştirilmiş bir yarış oyunu.

Turbo Toys Racing, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri ilgi çekici, ilginç tasarımlı ve orijinal bir yarış oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyunda tuhaf tasarımlı araçların direksiyonu başına geçiyor ve dolu dizgin ilerleyen yarışlara katılıyoruz. Fakat bu yarışlar alıştığımız yarışlardan biraz daha farklı.

İlhamını çizgi filmlerden alan bu oyunda kazanan taraf olabilmek için izleyebileceğimiz iki farklı yola yer verilmiş. Bu yollardan bir tanesi yarışı birinci tamamlamaktan geçiyor. Diğer yol ise tüm rakiplerimizi yok ederek saf dışı bırakmak. Etrafta yarışacak kimse olmayacağı için oyunu otomatik olarak kazanmış sayılıyoruz.

Oyunda kullandığımız araçları upgrade edebilme şansına sahibiz. Sunulan seçenekler 40'ı buluyor. Bu bakımdan epey özgür olduğumuzu söyleyebiliriz. Upgrade seçenekleri genel olarak frenleme gücü, hızlanma ve maksimum hız üzerine yoğunlaşıyor.

Çocuklara hitap eden bir oyun olduğunu düşündüğümüzde Turbo Toys Racing'in epey iyi işlere imza attığını söyleyebiliriz. Eğer özgün bir yarış oyunu deneyimlemek istiyorsanız Turbo Toys Racing'e mutlaka göz atmanız gerek.

YORUMLAR