Turbo Wheels 1.0.2 (Android)

Turbo Wheels

Turbo Wheels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Wheels mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Turbo Wheels güzel grafikleri ve eğlenceli bir oynanışı birleştiren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Turbo Wheels'de küçük ve sevimli hız canavarlarının yarışlarına katılıyoruz. Oyuna kendi aracımızı seçerek başlıyoruz ve asfalta çıkarak rakiplerimizi geçmeye, bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmaya çalışıyoruz.

Turbo Wheels'deki yarışlar bizi dünyanın farklı noktalarına götürüyor. Kimi zaman karla kaplı çam ağaçlarının yanında yarışırken, kimi zaman kurak çöllerden geçiyoruz ve kanyonlar arasında yol alıyoruz. Palmiyelerle süslenmiş tropik yarış pistleri de oyunda bizi bekleyen diğer yarış alanlarından. Turbo Wheels'de oyunculara toplamda 16 farklı yarış pisti ve 4 farklı ülkede yarışabilme imkanı veriliyor.

Turbo Wheels içerisinde 25 adet özel mini yarış arabası bizi bekliyor. Farklı kategoriler altında toplanan bu araçları yarışları kazandıkça modifiye edebiliyor ve güçlendirebiliyoruz. Ayrıca oyunu 4 farklı oyun modundan birinde oynayabilmemiz de mümkün.

Turbo Wheels'e yakın süre içerisinde çok oyunculu oyun modunun da eklenmesi planlanıyor.