Türk Root Dosya Yöneticisi 1.3 (Android)

Türk Root Dosya Yöneticisi

1.3
Türk Root Dosya Yöneticisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı basit bir dosya yöneticisiyle organize edebilirsiniz.

Türk Root Dosya Yöneticisi, Türk geliştiriciler tarafından Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanan bir dosya yöneticisi uygulaması.

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılabilen Türk Root Dosya Yöneticisi, oldukça basit bir arayüze sahip olacak şekilde tasarlanmış. Cihaz veya SD Kart Belleğine ayrı ayrı erişim, müzikler, videolar, resimler, belgeler ve indirilenler şeklinde kategorilere ayrılmış bir biçimde dosyalarınıza kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Seçtiğiniz dosya üzerinde standart sil, taşı, kopyala, yeniden adlandır ve ayrıntılar seçeneklerinin yanı sıra, izin ayarlarını da düzenleyebilmeniz mümkün hale getirilmiş.

Gelişmiş dosya yöneticisi uygulamalarındaki çeşitli fonksiyonlar kafanızı karıştırıyorsa, Türk Root Dosya Yöneticisi gibi basit kullanıma sahip bir uygulamayı deneyebilirsiniz. Son olarak, uygulama arayüzü her ne kadar basit kullanım için tasarlanmış olsa da ufak değişiklikler yapılarak daha iyi bir görünüm elde edilebilir diye düşünüyorum.

YORUMLAR