Turkcell Akıllı Otomobil

Turkcell Akıllı Otomobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması ile adres tarif etmeden yol yardımı çağırabilir, en yakın eczane, akaryakıt istasyonunun yerini öğrenebilirsiniz.

Şu an için Subaru ve Volvo araçları ile entegre gelen, sürücüye daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşatan Akıllı Otomobil Platformu hem araçlarda hem de mobil cihazlar üzerinden kullanılabiliyor. Android tabanlı akıllı telefonunuz üzerinden tek dokunuşla trafik durum bilgisi almaktan, en yakınınızdaki nöbetçi eczane, akaryakıt istasyonunu bulmaya kadar pek çok işlemi yapabiliyorsunuz.

Android telefonunuza ücretsiz olarak yükleyip hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması, her ne kadar akıllı otomobil sahipleri için düşünülerek hazırlanmış bir mobil uygulama. Dolayısıyla Akıllı Otomobil sistemi ile entegre gelen bir araca sahip değilseniz bu uygulamanın tüm işlevlerinden yararlanamıyorsunuz. Örneğin; otomobiliniz için yetkili servis noktalarını görmek için veya otomobilinizin konumunu takip etmek için TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Ancak otopark, eczane, akaryakıt istasyonları gibi lüzum edecek yerlerin konumunu giriş yapmadan öğrenebiliyor, acil numaralara erişebiliyor ve tek dokunuşla arayabiliyorsunuz.

Turkcell teknolojisini ve iletişim altyapısını otomobillerimize taşıyan Akıllı Otomobil Platformu, şu an için yaygın kullanılan bir sistem değil ve sadece Volvo ve Subaru araçlarında mevcut. Tabii ki uygulamayı kullanmak için bir akıllı otomobile sahip olmanız gerekmiyor ancak uygulamanın can alıcı işlevlerinden yararlanamıyorsunuz.

YORUMLAR