Turkcell Seyahat

Turkcell Seyahat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    243

  • ÜRETİCİ

    Turkcell

Turkcell Seyahat uygulaması ile seyahatleriniz daha kolay geçecek.

Turkcell Seyahat, seyahatiniz esnasında aradığınız her şeye mobil cihazınızdan hızlıca ulaşmanınızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Turkcell abonelerine özel olarak sunulan uygulama, seyahat önerilerinden vize bilgilerine yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri Android cihazlarınıza taşıyor.

Uçuşların hareket saatlerini anlık olarak takip edebileceğiniz Uçuş Önerileri, farklı tarzlara ve tatil dönemlerine göre hazırlanan Seyahat Önerileri, bavulunuzu kolayca hazırlamanıza yardımcı olan Seyahat Listem, yurt dışı seyahatleriniz için paket alabileceğiniz Turkcell Yurt dışı, İngilizce haricinde en çok konuşulan diller için Hazır Sözlük, dünya genelindeki etkinlikleri takip edebileceğiniz Etkinlik Rehberi, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet uçuşlarınız için online check-in, şehirler hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz Şehir Rehberi, Turkcell Seyahat uygulamasında bulacaklarınız arasında yer alıyor.

Turkcell şifreniz ile giriş yaparak kullanabileceğiniz Turkcell Seyahat, sık seyahat edenler için mükemmel bir uygulama.

YORUMLAR