Turn Off Screen Free 2.1.1 (Android)

Turn Off Screen Free

Turn Off Screen Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turn Off Screen Free, Android cihazlarınızın ekranlarını istediğiniz zaman istediğiniz uygulamayı kullanırken kolayca kapatabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Turn Off Screen Free, adından da anlaşılacağı üzere telefonunuzun ekranında ne olursa olsun ekranı kapatmanızı sağlayan ufak ve yararlı bir Android uygulamasıdır. Ücretsiz versiyonu bulunan uygulama ister oyunda olun ister farklı bir uygulama kullanıyor olun, dilediğiniz zaman ekrandaki tuşa dokunarak ekranınızın kapanmasını sağlar.

Uygulamanın getrmiş olduğu tuş tüm uygulamaların üstünde durarak istediğiniz ekran kilidine geçme kolaylığı sunmaktadır. Ufak bir tuş sayesinde ekranı kolayca kapatmak pek çok Android kullanıcısı için yararlı olacaktır.

Uygulama ile birlikte ekrana gelecek olan tuşun pozisyonunu, rengini, şeffaflığını ve boyutunu düzenleyebiliyorsunuz. Kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre tuşa şekil ve yer vererek oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Android cihazlar güç düğmelerine basıldığında ekran kilidine geçmektedir. Telefon modellerine göre farklılık gösterse de elleriniz ufaksa ya sağ üstteki yada telefonun üstündeki bu tuşa dokunmak zor olabiliyor. sık sık bu işlemi yaptığınızı düşünürsek de uygulamanın çok işinize yarayacağını söyleyebilirim.

Düşük batarya kullanıma sahip düşük boyutlu bir uygulama olan Turn Off Screen Free'yi Android telefon ve tabletlerinize indirerek kesinlikle denemenizi öneriyorum.

Özellikler:

  • 7 günlük ücretsiz deneme sürümü (Tüm özellikler dahil)
  • Günlük istatistikler
  • Widget için 3 farklı ikon
  • Reklamsız
  • Pratik ve kolay kullanım

YORUMLAR