Twin Runners 2 1.0.1 (Android)

Twin Runners 2

Twin Runners 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twin Runners 2, Android sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir beceri oyunu.

Twin Runners 2, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Göz alıcı görselleri ve oyun esnasında bize eşlik eden ses efektleriyle dikkatimizi çeken bu oyunda tehlikelerle dolu parkurlarda ilerleyen iki ninjanın kontrolünü ele alıyoruz.

Oyundaki temel amacımız söz konusu bu ninjaların herhangi bir engele çarpmadan ilerleyebilmelerini sağlamak. Bunun için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Ekrana her bastığımızda ninjaların gittikleri taraf değişiyor. Önümüze bir engel çıkarsa hemen ekrana dokunmalı bir ninjanın gittiği doğrultuyu değiştirmeliyiz. Aksi halde oyunu başarısızlıkla sonlandırmış oluyoruz. İki farklı ninjayı aynı anda yönetmeye çalıştığımız için zaman zaman dikkat sorunları yaşayabiliyoruz ki zaten oyunun can alıcı kısmı da burası.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabiliyor olması. Otobüste, arabada, seyahatte herhangi bir sorun yaşamadan Twin Runners 2'yi oynayabilirsiniz. Oyunda bir de becerilerimizi geliştirmek için katılabileceğimiz bir mod yer alıyor. Pratik modu olarak adlandırılan bu modda herhangi bir sınırlama bulunmuyor ve istediğimiz gibi oynayabiliyoruz.

Beceri oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz bir yapım arıyorsanız Twin Runners 2'yi tercih etmenizi öneriyorum.

YORUMLAR