Twitburc 3.0.1 (Android)

Twitburc

Twitburc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astroloji konusunda merak ettiğiniz konuları, ünlü astrolog Zeynep Turan'ın hazırladığı içerikleri sunan Twitburc uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Ünlü astrolog Zeynep Turan’ın resmi uygulaması Twitburc ile astrolojiye dair ne varsa kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Günlük burç yorumları, astroloji gündemi, aşk uyumu gibi astrolojiye meraklı kişilerin ilgisini çekebilecek konuları bulunduran uygulamada ayrıca; kişiye özel doğum haritası, ilişki analizi ve özel sorularınızı sorabilme gibi kişisel hizmetler de yer alıyor. Ücretsiz olarak yayınlanan günlük, haftalık ve aylık burç yorumları ile burcunuzun getirdiklerini öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan Zeynep Turan’a Sor bölümünde ise seçtiğiniz kategoriye ait sorunuzu gönderebilir, somut yanıtlar alabilirsiniz. Birden fazla sorunuz olması durumunda ise seçtiğiniz kategoriyle ilgili olan ilk sorunuz 48 saat içinde yanıtlanıyor. İkili İlişkiler bölümünü kullanarak, sizin ve partnerinizin bilgilerini girerek ipuçları alabilirsiniz.

Siz de astrolojiye meraklıysanız, pek çok kategoride hizmet sunan Twitburc uygulamasını Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR