Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015 1.9 (Android)

Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015

1.9
Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015, Ural dağlarının engebeli arazilerinde size verilen görevleri yerine getirmeniz gereken eğlenceli ve heyecanlı bir Android araba oyunu.

Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015, Android telefon ve tablet sahibi kişilerin ücretsiz olarak oynayabileceği bir offroad yani arazi yarışı oyunu. Yarış oyunu denmesine rağmen aslında oyunda yarışacağınız diğer rakipler yok. Yarışmak yerine size verilen zorlu görevleri tamamlaamnız gereken oyunda süreceğiniz arazi aracı ise UAZ.

Ücretsiz sunulan bir oyuna göre oldukça kaliteli grafiklere ve oynanışa sahip olan Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015 oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamayabiliyorsunuz. Eğer pist yerine arazilerde araba sürmeyi seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız.

Engebeli arazilerden oluşan dağlar, mağaralar, köyler ve boş alanlarda görev yapacağınız oyundaki müzikler ise Rus müzikleri. Eğer seviyorsanız oyundan alacağınız keyif 2 katına çıkabilir. Oldukça rahat sağlayacağınız araba kontrolü sayesinde oyunda araç ile istediğiniz manevraları yapabiliyorsunuz.

Oynaması son derece zevkli olan Uaz 4x4 OffRoad Racing 2015'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR