Üç Aylar ve Kandiller Rehberi 1.0 (Android)

Üç Aylar ve Kandiller Rehberi

1.0
Üç Aylar ve Kandiller Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Üç Aylar ve Kandiller Rehberi, 3 aylar ve kandiller hakkında öğrenmek istediklerinizi bulabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.

Üç Aylar ve Kandiller Rehberi, adından da gayet net olarak anlayacağınız üzere hem üç aylar hem de kandiller hakkında eğitici ve öğretici bilgiler içeren ve bir anlamda rehberlik yapan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Oldukça geniş çaplı bilgiler sunan uygulama sayesinde kandillerde hangi duaları okumanız gerektiğini, bu günler nasıl değerlendirilir ve benzeri bir çok sorunun cevabını öğrenebiliyorsunuz.

İbadet günleri, tesbih çekme günleri, zikir günleri ve bunların yanında da Peygamber efendimizin hadislerinden seçilerek hazırlanmış yüzlerce duayı öğrenebiliyorsunuz.

Bu tür özellikler dışında Yasin ve bazı bir kaç surenin arapçası, mealleri ve sesli versiyonlarını da uygulama içerisinde bulabiliyorsunuz. Fakat en çok işe yarayacak özelliklerinden bir tanesi namaz surelerini ve dualarını sesli olarak anlatabiliyor olması. Böylece namaz kılmak ya da öğrenmek isteyen herkes artık evinde Android telefon ya da tabletiyle namaz kılmayı öğrenebilir.

Geniş çaplı bir dini bilgi havuzu olarak düşünebileceğiniz uygulamayı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR