Ugly Camera (Android)

Ugly Camera

Ugly Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ugly Camera mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli bir kamera uygulamasıdır

Ugly Camera eğer canınız sıkılıyorsa ve biraz eğlenmek istiyorsanız size kahkahalar attırabilecek bir mobil komik kamera efektleri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Çirkin Kamera temel olarak kendi özçekim fotoğrafınızı çekerken fotoğrafınız üzerinde modifikasyonlar yaparak görünümünüzü değiştirmenize yardımcı oluyor. Ugly Camera ile ağzınızı ve dudaklarınızı genişletebilir, kafanızı bir kavanoza dönüştürebilir, gözlerinizi pörtletebilir veya bir kendinizi bir uzaylıya çevirebilirsiniz.

Ugly Camera içerisinde farklı komik kamera efektleri yer alıyor. Fotoğraf çekerken ekranın alt kısmını kaydırarak kamera efektleri arasında geçiş yapabilir ve efekt seçebilirsiniz. Uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları cihazınıza kaydedebiliyorsunuz.

Ugly Camera içerisinde belli sayıda kamera efekti ücretsiz olarak geliyor. Daha fazla kamera efekti için uygulama içi satın alım işlemi yapabilirsiniz; fakat bu işlem zorunlu kılınmıyor. Uygulama içerisindeki efekt sayısı da yeterli seviyede.