Ultimate Lion Simulator 1.0.4 (Android)

Ultimate Lion Simulator

Ultimate Lion Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Lion Simulator, kendinizi gerçek bir aslan yerine koyup hem onu büyüteceğiniz hem de diğer hayvanlara saldırıp heyecan yaşayacağınız eğlenceli bir Android aslan simülatörü.

Ultimate Lion Simulator, ilk olarak bir aslan olacağınız ve sonrasında bir maceraya gireceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android aslan simülatörü. İlk olarak geçtiğimiz yıl keçi simülatörü ile başlayan hayvan simülatörleri popülerliği gün geçtikte artmaya devam etti ve şimdi artık her hayvan için Android simülatörü bulunuyor. Eğer içinizde bir aslan olmak varsa bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Yapı olarak ücretsiz simülatörlere göre çok daha gelişmiş olan oyun ücretli fakat makul bir fiyata satılıyor. Mobil cihazlarınız üzerinde oyun oynamayı ciddi olarak seviyorsanız ve uzun süreli olarak oynayacak bir oyun arıyorsanız bu oyunu deneyerek memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Aslan olmanın güzel yanı olduğu kadar tehlikeli bir Dünya'ya gireceğinizin de farkında olmanız gerekiyor. Aslan olarak ilk dikkat etmeniz gereken şeyler ise sağlık durumunuz, açlık durumu, susuzluk durumu ve enerji durumu. Eğer aslan olarak doğal ve vahşi yaşamda sağ kalak istiyorsanız bu 4 değere dikkat etmeniz gerekiyor.

Aslan olarak kendinize bir ekip kuracağınız oyunda diğer aslanlarla eşleşerek yeni bebek aslanlar dünyaya getirebilir ve onları da büyütebilirsiniz. Oyunu oynadıkça kontrol ettiğiniz aslanın seviyesini arttırıyorsunuz. Seviyeniz arttıkça ise aslanınızın sahip olduğu güç puanları artıyor. Ayrıca kontrol ettiğiniz aslanın adını, cinsiyetini, tüylerini, rengini ve diğer tüm detaylarını siz düzenleyebiliyorsunuz.

Detaylı ve gelişmiş bir aslan simülasyonu olan Ultimate Lion Simulator'ı satın alıp hemen Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR