Ultimate Racing Speed Nation 1.0 (Android)

Ultimate Racing Speed Nation

1.0
Ultimate Racing Speed Nation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Racing Speed Nation, yarış oyunlarından keyif alan Android sahipleri için tasarlandı.

Ultimate Racing Speed Nation, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Need For Speed benzeri bir oyun deneyimi sunan Ultimate Racing Speed Nation'da lüks ve spor arabaların direksiyonu başına geçiyor ve rakiplerimizle ışıltılı şehir sokaklarında kıyasıya yarışlara katılıyoruz.

Oyunda araçlarımızı kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol bölümlerinde konuşlandırılmış olan butonları kullanmamız gerekiyor. Kritik anlarda ise nitro butonuna basarak aracımıza ekstra ivmelenme kuvveti sağlayabiliyoruz.

Oyunda yarışlardan elde edeceğimiz gelir ile aracımıza yeni parçalar satın alabiliyoruz. Bu seçenekler arasında birçok farklı performans iyileştirmesi ve renk kişiselleştirmeleri yer alıyor.

Ultimate Racing Speed Nation'daki grafikler ortalamaları karşılıyor fakat araçların biraz daha özenli tasarlanmış olmasını isterdik. Yine de ücretsiz olduğu için bu tarz eksikleri görmezden gelebiliyoruz. Yarış oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız Ultimate Racing Speed Nation'ı seveceksiniz.