Ultimate Weapon Simulator 1.0.1 (Android)

Ultimate Weapon Simulator

Ultimate Weapon Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Weapon Simulator, bir çok farklı ve popüler silah türünü yakından görme ve deneme fırsatı bulabileceğiniz ücretsiz bir Android silah simülatörü.

Ultimate Weapon Simulator, iyi bir şey olmamalarına rağmen ve hatta son derece tehlikeli araçlar olmalarına rağmen silahlar için geliştirilen bir Android simülatörü. Silahlara ilgisi olan ve farklı silah türleri hakkında bilgi toplayarak ateşleme sistemlerini görmek isteyen kullanıcılarına sunulan en geniş detaylı uygulamalardan bir tanesi olan Ultimate Weapon Simulator, Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Popüler silahlar olan AK-47, M4A1 ve SIG-Sauer P226 modelleri dışında bir çok tabanca ve tüfek modeline ulaşabileceğiniz uygulama, gerçekten bu kategoride bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesi.

Uygulama olmaktan sonra bir silah simülatörü oyunu olan Ultimate Weapon Simulator sayesinde istediğiniz silah modellerini yakından inceleyebilir ve silahların nasıl ateş ettiklerini görebilirsiniz. Gerçekten silah tutuyormuşunuz gibi hissettiren ve her gün giriş yaparak stres atmanızı sağlayan bu oyun sayesinde hem silahlara olan merağınızı giderebiliyor hem de silahlar hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Oyunu oynamak için zorlanacağınız hiç bir nokta olmamasına rağmen oynaması gerçekten hem heyecanlı hem de eğlenceli. Eğer silahlara ilginiz varsa bu uygulama sayesinde istediğiniz silah türlerini Android telefon ve tabletlerinizin üzerine görsel olarak kullanma şansına kavuşuyorsunuz. Bu tür bir uygulama arıyorsanız Ultimate Weapon Simulator'ı hemen ücretsiz indirerek göz atmalısınız. Silahların çok tehlikeli ve günlük yaşamda kullanılmaması gereken birer araç olduklarını da yinelemekte fayda görüyorum.

YORUMLAR