Umano: Listen to News Articles

Umano: Listen to News Articles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Umano: Listen to News Articles, güvenilir ve popüler kaynaklardan alınan güncel ve son dakika haberlerine ulaşabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir sesli haber uygulamasıdır.

Umano: Listen to News Articles, Android cihazlarınız üzerinde güncel haber takibi yapabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir sesli haber uygulamasıdır. Teknolojiden yaşam tarzına kadar farklı kategoriler altında bulunan yüzlerce habere anında ulaşarak dinleyebilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Umano, haberleri bilgisayar sistemi sesi ile değil gerçek kişilerin sesi ile size okumaktadır. Başta New York Times, BBC ve Scientific American olmak üzere Dünya'nın en güvenilir haber yayınlayıcılarını kaynak olarak kullanan uygulamanın arayüzü çok şık ve modern bir görünüme sahip. Ayrıca tüm özelliklere kolayca erişebiliyorsunuz.

Favori haber ve kategorilerinizi belirleyerek ilgi alanınız ile ilgili içeriklere daha rahat ve kolayca erişebileceğiniz bir uygulama olan Umano, farklı yapısı ve geniş haber seçeneği ile Dünya gündemini yakındna takip etmenizi sağlamaktadır.

Özellikler:

  • Günlük manşet ve yazılar
  • Farklı kaynaklar arasından seçim yapabilme
  • Basit ve kullanımı kolay arayüz
  • Kendi çalma listesinizi oluşturma
  • Çevrımdışı destek
  • Arkadaşlarınız ile bağlanabilme

Uygulama İngilizce dil desteğine sahip olduğu için uygulama içerisinde yer alan haber ve yazılar İngilizcedir. İngilizcesini geliştirmek isteyen kullanıcılar için de oldukça yararlı olabilecek olan bu sesli haber uygulamasını ücretsiz olarak indirip Android cihazlarınız üzerinde mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR