Unit Converter 1.0.5 (Android)

Unit Converter

Unit Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unit Converter, aklınızı kurcalayan "bir metre kaç cm" gibi soruları kolaylıkla cevaplayabilecek birim çeviri uygulamasıdır.

Dünyada küresel olarak kullanılan onlarca farklı ölçü birimi var. Bu kadar fazla birimin olması insanların hesap işlemlerinde de zorlanmasına neden oluyor. Özellikle ölçü dönüştürmede sıklıkla internete bakanlar için Unit Converter ilaç gibi gelecek.

Android platformunda yer alan Unit Converter, ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kolaylıkla kullanılabiliyor. Oldukça basit ama bir o kadar kullanışlı bir tasarıma sahip olan Unit Converter ile hesaplamalarınızda yanlış olmayacak. Tüm birim çevirme işlemlerini takılmadan yapabilen Unit Converter, 100.000'den fazla kullanıcı tarafından tercih edilmiş durumda.

Okullarda, bakkallarda ve iş yerlerinde kullanılmak için tasarlanan Unit Converter, birbirinden farklı ve çok fazla işlem gerektiren ölçü birimlerini dönüştürebiliyor. Bu sayede herhangi bir ölçü birimini en kısa zamanda dönüştürebileceksiniz. Hatta saniyeler içerisinde!

Bilgisayar kurtları için bellek boyutlarını dönüştürme, sporcular için ağırlıkları dönüştürme ve öğrenciler için uzunlukları dönüştürme gibi özellikleriyle oldukça işe yarayan Unit Converter'i mutlaka denemelisiniz.