Universal TV Remote

Universal TV Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Universal TV Remote, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak televizyonlarınızın kontrolünü sağlayabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Universal TV Remote, Android cihazlarınız üzerinden televizyonlarınızı kontrol edebilmenizi sağlayan bir uzaktan kumanda uygulamasıdır. Android telefon ve tabletleriniz ile uyumlu çalışan uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın kızılötesi bağlantı noktasına sahip olması gerekmektedir.

Televizyonunuzun orjinal kumandası ile aynı şekilde çalışan uygulama, elimizden düşürmediğimiz telefon ve tabletlerimizi kullanarak televizyonlarımızı kolayca uzaktan kontrol edebilmemizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak televizyonlarınızı uzaktan kontrol etmek için uygulama içerisinde bulunan listeden televizyonuzunun marka ve modelini bulmalısınız. Daha sonra televizyon marka ve modelinizin karşısında bulunan 3 haneli kodu uygulamaya girerek  ''ok'' tuşuna basmanız gerekiyor. Ok tuşuna bastıktan sonra herşey tamam demektir. Artık televizyonunuzu tıpkı orijinal kumandası gibi Android telefon ve tabletiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir harici parçaya ihtiyacınız yoktur. LG, Sony, Samsung, Toshiba ve daha bir çok marka ile uyumlu olarak çalışan uygulamayı indirerek hemen sizde Android cihazlarınızı kumandaya dönüştürebilirsiniz.

Uygulamanın kızılötesi ile çalıştığını ve tüm televizyon marka ve modellerini desteklemediğini unutmamanız gerekiyor.