UniWar 1.8.53 (Android)

UniWar

UniWar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UniWar, tek ve çok oyuncu modlar içeren sıra tabanlı strateji oyunu.

UniWar, Android platformunda orta seviye görsellere sahip sıra tabanlı strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve ücretsiz indirip satın alım yapmadan keyifle oynayabiliyoruz. Binlerce haritanın bulunduğu oyunda tek başımıza zorlu görevlere katılma, yapay zekaya veya dünya genelinde oyunculara karşı savaşma, arkadaşlarımızla grup oluşturarak savaşma şansına sahibiz.

Altıgenden oluşan haritalar üzerinde birliklerimizi yönettiğimiz oyunda seçebildiğimiz dört farklı ırk bulunuyor. Her ırkın kendine has üretebildiği 8 birim var ve tahmin edeceğiniz üzere birimlerin savunma ve saldırı hattındaki güçleri değişkenlik gösteriyor. Kullanıcılar tarafından oluşturulmuş 10.000’in üzerinde haritada bazen teke tek veya gruplar halinde savaşıyor, bazen de görevlere katılıyoruz. Oynanış sıra tabanlı ve (yani saldırıyı yapıp düşmanın saldırısını bekliyorsunuz) ve aynı anda birden fazla savaşa katılabiliyoruz. Sıramız geldiğinde push bildirimlerle anında haberimiz oluyor. Ayrıca sıranın ne zaman gelmesi gerektiğini de ayarlayabiliyoruz. 3 dakikadan 3 saate kadar ayarlama yapma şansına sahibiz.

Farklı hava koşullarında savaştığımız oyunda sohbet sistemi de bulunmakta. Gerek oyun esnasında gerekse de oyuna girmeden diğer oyuncularla sohbet edebiliyoruz.