Unlimited Free VPN 2.3.0 (Android)

Unlimited Free VPN

Unlimited Free VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unlimited Free VPN ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mobil VPN uygulamasıdır

Unlimited Free VPN kullanıcılara engelli sitelere giriş konusunda yardımcı olan bir mobil VPN uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Unlimited Free VPN, yasaklı sitelere giriş için pratik ve hızlı bir seçenek sunmakta. Ülkemiz internet yasakları ve sansür konusunda oldukça kötü bir karneye sahip ve bu nedenle sıkça Twitter, YouTube gibi sitelerin mahkeme kararıyla erişime kapatıldığına şahit oluyoruz. Sonuç olarak internet üzerindeki birçok farklı içeriğe erişmemiz mümkün olmuyor. İşte bu tür durumlarda Unlimited Free VPN kullanabilir ve tek dokunuşla bu sitelere erişimin önündeki engelleri kaldırabilirsiniz.

Unlimited Free VPN temel olarak intenret bağlantınızı farklı bir coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendiriyor. Siz, bu sunucu üzerinden internete bağlanıyormuşsunuz gibi gezinti yapabiliyorsunuz. Bu sayede Türkiye'de erişime kapalı olan; fakat diğer ülkelerde açık olan sitelere göz atabiliyorsunuz.

Unlimited Free VPN ayrıca çevrimiçi güvenliğinizi korumanıza da yardımcı oluyor. Eğer halka açık veya güvenemediğiniz kablosuz bağlantılar üzerinden internete erişiyorsanız Unlimited Free VPN kullanabilirsiniz ve kişisel bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Unlimited Free VPN'in güzel yönü herhangi bir veri trafiği limiti içermemesi.

ARTILAR

Veri trafiği limiti yok, sınırsız kullanım

EKSİLER

YORUMLAR