Uphill Extreme Truck Driver 1.1 (Android)

Uphill Extreme Truck Driver

1.1
Uphill Extreme Truck Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uphill Extreme Truck Driver mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Uphill Extreme Truck Driver eğer gerçekçi bir kamyon oyunu oynamak isterseniz size eğlenceli bir şekilde vakit geçirtecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Uphill Extreme Truck Driver'da sürüş yeteneklerimizi kullanarak para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda bir nakliye firmasına bağlı olarak çalışıyoruz. Temel amacımız ise bize verilen yükleri kamyonumuzla taşıyarak zamanında hedef noktaya ulaştırmak.

Uphill Extreme Truck Driver'da hem zamana karşı yarışıyoruz hem de zorlu arazi şartlarıyla mücadele ediyoruz. Eğimli yollarda yukarıya doğru tırmanırken keskin virajları almamız gerekmekte. Ayrıca oyunda zorlu hava şartları da yer alıyor. Kış mevsiminde çalışmakta olduğumuz için kar işleri zorlaştırıyor ve aracımızın yol tutuşunu etkiliyor.

Uphill Extreme Truck Driver'da kereste ve variller gibi farklı kargoları taşırken aracımızın dengesini kaybederek bu yükleri taşırmamamız gerekmekte. Oyunun kontrollerinin çok karışık olmadığı söylenebilir.

YORUMLAR