Uydu Frekansları

Uydu Frekansları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uydu Frekansları mobil cihazlarınızdan uydu frekanslarını öğrenmenize yardımcı olan bir uygulamadır

Uydu Frekansları eğer televizyon seyretmek ve radyo dinlemek için uydudan faydalanıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Uydu Frekansları temel olarak Turksat 3A ve Turksat 4A uyduları üzerinden yayın yapan televizyon ve radyo kanallarının bilgilerini bir araya topluyor ve düzenli bir şekilde size sunuyor. İster sıfırdan uydu kurulumu yapın, isterseniz de frekansı değişen kanalların yeni frekansını öğrenmeye çalışın size büyük yardımı dokunacak Uydu Frekansları uygulaması üzerinden birkaç dokunuşla kanalların yeni frekanslarını bulabiliyorsunuz.

Uydu Frekansları üzerinde kanalların yanında HD veya standart kalitede yayınlardan hangisini yaptıklarını bildiren simgeler bulunuyor. Ayrıca radyo kanalları da özel simgeyle işaretleniyor. Uygulama üzerinden frekansını ayarlamak istediğiniz kanalı arayabiliyor ve saniyeler içinde o kanalın bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Uydu Frekansları ile aradığınız kanala ulaştıktan sonra üzerine dokunarak frekans, polarizasyon, kapsama, SR, FEC, yayın tipi, şifre durumu gibi bilgileri görebiliyorsunuz.

YORUMLAR