Vector Jet 1.0.11 (Android)

Vector Jet

Vector Jet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vector Jet ile kağıttan uçağı yöneterek, karşınıza çıkan çeşitli engelleri aşarak birbirinden zorlu 15 bölümü tamamlayabilirsiniz.

Zorlu yarış oyunlarından hoşlanan kullanıcıların beğenerek oynayacağını düşündüğüm Vector Jet, eğlenceli vakit geçirmeniz için birebir.

Kağıt bir uçağı dengede tutarak engellere çarpmadan bölümü tamamlamanız gereken oyunda, bölüm sonuna ulaşmak hiç de kolay olmuyor. Havada uçuşan asteroitler, karşınıza çıkan engeller ve mağaraların yapısı sizi oldukça zorlayacak. Uçağı kontrol etmek için ekranın sol ve sağında iki buton bulunuyor. Sol taraftaki butona basarak uçağı dengede tutabilir, sağ taraftaki butona basarak da hızlanmanız gereken durumlarda bulunduğunuz yerden kaçabilirsiniz.

Birbirinden zorlu 15 farklı bölümün yer aldığı oyunda, daha fazla puan kazanmak için karşınıza çıkan yeşil yıldızları toplamanız gerekiyor. Çöken mağaralar, tehlikeli madenler, büyük kapılar ve asteroitler bölümü tamamlamaya çalışırken sizi engelleyecek en büyük düşmanlarınız. Uçağın kontrolünü sağlamayı başarırsanız, keskin ve kıvrak hareketlerle bu engelleri kolayca aşabilir, bu zorlu oyunun seviyelerini atlarken keyif alabilirsiniz.

YORUMLAR