VEGA Conflict 1.56093 (Android)

VEGA Conflict

VEGA Conflict
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VEGA Conflict uzay temalı oyunlardan keyif alanların denemesi gereken alternatiflerden birisi.

VEGA Conflict özellikle uzay temalı strateji oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin deneyebileceği alternatifler arasında yer alıyor ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebilmekte. Her ne kadar tablet ve akıllı telefonlar üzerinde sorunsuz olarak çalışsa da özellikle tablet ekranlarında oynaması çok daha keyifli.

Oyundaki temel amacımız kendi filolarımı yönetmek ve uzayda karşılaşacağımız düşmanları tek tek yok etmek. Oyunun en ilginç yanlarından bir tanesi de farklı cihazlarda eş zamanlı olarak ilerlemesi. Bu özellik sayesinde oyunu tabletinizde bıraktığınız yerden akıllı telefonunuzda devam edebiliyorsunuz.

VEGA Conflict’te çok sayıda gemi, silah, kalkan ve muhteşem teknolojiler mevcut. Bunları araştırarak açmak gerekiyor. Farklı galaksilerde çıkacağımız mücadelelerde ne kadar fazla teknolojiye sahipsek o denli avantaj sahibi oluyoruz.

Genel olarak VEGA Conflict başarılı olarak niteleyebileceğimiz bir oyun. Eğer siz de bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız VEGA Conflict sizi bir süre meşgul edecektir.

YORUMLAR