Viber Candy Mania

Viber Candy Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viber Candy Mania, Viber tarafından yayınlanan bir renk eşleştirme oyunudur

Viber Candy Mania bağımlılık yapıcı bir oyun yapısına sahip olan bir mobil renk eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Viber Candy Mania, anlık mesajlaşma yazılımlarıyla tanıdığımız Viber firması tarayından oyun severlerin beğenisine sunulan bir mobil oyun. Viber Candy Mania temel olarak Candy Crush benzeri bir renk eşleştirme oyunu. Oyunda temel amacımız 3 adet aynı renge sahip şekeri yan yana getirerek onları patlatmak. Ekrandaki bütün şekerleri patlattığımızda ise bir sonraki bölüme geçiyoruz. Oyunda içerisinde 400'ün üzerinde fakrlı bölüm yer alıyor. Ayrıca farklı oyun modları da Viber Candy Mania içerisinde bizi bekliyor.

Viber Candy Mania renkli grafiklerle ve hoş animasyonlarla süslenmiş. Oyun dokunmatik kontrollerle rahat bir şekilde oynanabilmekte. İçerisinde herhangi bir şiddet unsuru içermeyen Viber Candy Mania her yaştan oyun severe hitap etmekte. Oyun içerisinde oyunu daha heyecanlı hale getiren bonuslar ve patlattığınızda sürpriz sonuçlar ortaya çıkaran özel şekerler yer alıyor.

Viber Candy Mania'nın benzerlerinden ayrılan özelliği Viber temelli bir uygulama olması. Viber Candy Mania'da Viber arkadaş listenizle iletişim kurabiliyorsunuz ve Vider arkadaşlarınıza hediyeler gönderip arkadaşlarınızdan hediyeler alabiliyorsunuz. Ayrıca yüksek puanlarınızı karşılaştırmanız da mümkün.