Viber Pop

Viber Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viber Pop eğlenceli ve rahatlatıcı bir mobil oyundur

Viber Pop anlık mesajlaşma yazılımlarıyla tanıdığımız Viber firması tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan bir mobil balon patlatma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Viber Pop'da Viber kahramanlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Oyunda herşey kötü kalpli balon büyücüsünün minik ve sevimli kemirgenleri kaçırmasıyla başlıyor. Bu sevimli dostlarımızı kurtarmak için ise Viber kahramanımız LegCat gönüllü oluyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz ve farklı bölümlerde kötü kalpli balon büyücüsünün tuzaklarını yok etmeye çalışıyoruz.

Viber Pop'ta temel amacımız aynı renge sahip 3 veya daha fazla balonu yanyana getirmek ve ekrandaki bütün balonları patlatmak. Oyun içerisinde 500'den fazla bölüm yer alıyor, bu da oyunun uzun süren bir eğlence sunmasını sağlıyor. Her bölümde farklı ve özel balon türleri karşımıza çıkıyor ve bu balonları patlattığımızda büyük avantaj elde ediyoruz. Oyunu 2 farklı kontrol yönteminden birini tercih ederek oynayabiliyorsunuz. Viber Pop genel olarak rahat bir şekilde oynanabilmekte. 

Viber Pop'a dilerseniz Viber hesabınızla, dilerseniz ziyaretçi olarak bağlanabilirsiniz. Viber hesabınızla oyuna giriş yaptığınızda puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırmanıza imkan verilmekte. Göze hoş görünen bir balon patlatma oyunu olan Viber Pop her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil oyun.

YORUMLAR