Vikings: War of Clans (Android)

Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    454

  • Üretici

    Plarium Global Ltd

Vikings: War of Clans mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Vikings: War of Clans oyunculara bir Viking klanının lideri olarak o klanın kaderini belirleme imkanı veren bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir viking oyunu olan Vikings: War of Clans'da özgürlüğün, gücün, korku ve şiddetin hakim değerler olduğu viking dünyasına konuk oluyoruz ve egemenliğimiz için savaşıyoruz. Küçük bir klanın lideri olarak başladığımız oyunda klanımızın neslinin devamı ve gelişimi için mücadele etmekteyiz. Küçük bir viking köyünü devraldıktan sonra seferler düzenlememiz, kaynak elde etmemiz ve yeniş topraklar fethederek topraklarımızı genişletmemiz gerekiyor. Bunu başarabilmek için viking kahramanlarımızı yetiştiriyoruz ve savaş meydanına salarak gücümüzü gösteriyoruz.

Vikings: War of Clans online altyapıya sahip olan bir strateji oyunu. Oyunda diğer oyunculara karşı savaşabilmemiz ve gücümüzü test edebilmemiz mümkün. Ordumuzda farklı yeteneklere sahip okçular, paralı askerler, atlılar, güçlü savaşçılara yer verebiliyoruz. Senaryo modunda görevleri amamladıkça ödüller kazanmaktayız. Oyun içerisinde savvaşçılarımıza özel silah ve ekipmanlar üretebilmemiz ve onları daha güçlü hale getirebilmemiz mümkün.

Vikings: War of Clans yüksek grafik kalitesini zengin bir içerikle birleştirmekte.

YORUMLAR