Virtual Beggar 2.01 (Android)

Virtual Beggar

Virtual Beggar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    138

  • Üretici

    Treetop Crew

Virtual Beggar mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dilencilik oyunudur

Virtual Beggar oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan bir mobil dilenci simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dilenci oyunu olan Virtual Beggar'da hayata şanssız bir şekilde başlamış olan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın ne sığınacak bir evi, ne de giyecek elbiseleri var. Dilenci olmasından ötürü kahramanımıza iş de verilmiyor. Bu nedenle kahramanımız sokaklarda yatıp kalkıyor, insanların verecekleri parayla hayatını devam ettirmeye çalışıyor. Virtual Beggar'da kahramanımızı bu hayattan kurtarmak ise bizim elimizde.

Virtual Beggar'da temel olarak ekrana dokunarak kahramanımızın sadaka kazanmasını sağlıyoruz. Ne kadar hızlı dokunursak o kadar çok kazanıyoruz. Paramız birikince de bu hayattan sıyrılıyoruz ve kendi şirketimizi açıyoruz. Şirketimizle para kazandıkça ofisimizi büyütüyor, daha çok insan işe alıyor, daha çok para kazanıyor, yatlar ve katlar alarak dünyayı turluyoruz. Ayrıca oyunda Ay'a bile çıkabiliyoruz.

Virtual Beggar vakit öldürmek için kaçırılmayacak bir mobil oyun. Eğer retro tarzda grafikleri seviyorsanız ve farklı bir oyun tecrübesi yaşamak istiyorsanız Virtual Beggar'ı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR