Virtual Families 2: Our Dream House 1.4.1.5 (Android)

Virtual Families 2: Our Dream House

Virtual Families 2: Our Dream House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual Families 2: Our Dream House simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların ücretsiz olarak deneyebilecekleri bir yapım.

Virtual Families 2: Our Dream House simülasyon türü oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken türden bir oyun. Bana göre bu oyun özellikle çocuklara hitap ediyor fakat bu tür oyunlar oynamaktan keyif alan herkes Virtual Families 2: Our Dream House‘u zevkle oynayabilir.

Oyundaki temel amacımız bir aile kurmak ve bu ailenin yaşantısıyla meşgul olmak. Bu işin içinde hastalıklardan tutun da evin ihtiyaçlarına kadar her şey var. Bireyler hasta oldukları zaman onların tedavilerini yapmalı ve iyileştirmeliyiz. Buna ek olarak eğer evde herhangi bir sorun meydana gelirse onu da bir şekilde çözmeliyiz.

Bu tarz oyunlarda dikkat ettiğimiz kişiselleştirme seçenekleri Virtual Families 2: Our Dream House’da da mevcut. Oyunda çok sayıda obje ve satın alınabilir eşya var. Bunları satın alarak evimizi istediğimiz gibi döşeyebiliriz. Grafik olarak Virtual Families 2: Our Dream House tatmin edici seviyelerde yer alıyor. Genel olarak Virtual Families 2: Our Dream House eğlenceli bir oyun ve simülasyon oyunları seviyorsanız denemenizi tavsiye ediyorum.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR