Virtual Horse Racing 3D 1.0.4 (Android)

Virtual Horse Racing 3D

Virtual Horse Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual Horse Racing 3D, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli ve heyecanlı at yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Virtual Horse Racing 3D, at yarışı severler için geliştirilen eğlenceli, gerçekçi ve heyecanlı bir Android oyunudur. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyundaki amacınız katıldığınız tüm yarışları kazanmak.

Oynadıkça bağımlısı olacağınız bir oyun olan Virtual Horse Racing 3D'nin grafikleri sizi tatmin etmeyebilir fakat yinede ortalama diyebilirim. Yarış kazanma sayılarınızı arkadaşlarınız ile kıyaslayarak onlarla bir çekişme ortamı oluşturabilirsiniz. Böylece kimin daha iyi jokeylik yaptığı yada daha iyi oyun oynadığı ortaya çıkar.

8 kişilik yarışlara katılacağınız oyunda atların ve jokeylerin önizlemesini yapabiliyorsunuz. Ayrıca atların sahip olduğu özellikleri detaylı olarak görebilirsiniz. Bunun dışında katıldığınız yarışları geçmiş bölümünden kontrol edebilirsiniz. Oynaması kolay ve gerçek zamanlı 3 boyutlu grafikler sunan Virtual Horse Racing 3D oyununu hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek sizde at yarışlarına katılabilirsiniz.

YORUMLAR