Voice Translator (Android)

Voice Translator

Voice Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voice Translator uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca dil tercümesi ve çeviri işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz.

Voice Translator uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanabilecekleri ücretsiz tercüme uygulamaları arasında yer alıyor. Çok sayıda dil desteğine sahip olan uygulamada Türkçe dil desteği de mevcut. Yine de gezilerinde ve seyahatlerinde anlık olarak tercüme ihtiyacı duyanlar varsa uygulamaya kesinlikle göz atmalılar.

Pek çekici olmayan ancak kolay kullanılabilen bir arayüzle gelen Voice Translator, iki dil arasında simültane veya kayıtlar üzerinden tercüme gerçekleştirebiliyor. Anlık olarak birden fazla dile tercüme de yapabilmesi sayesinde farklı diller kullanan misafirleriniz ile aranızdaki iletişimi çok daha kolay bir şekilde sürdürebiliyorsunuz.

Tercüme edilmiş olan cümleler bir tarihçe içerisinde saklandıkları için daha sonra bunlara yeniden ulaşarak değerlendirmelerde bulunma imkanınız da mevcut. Özellikle uzun görüşmeler yapanlar ve daha sonra görüşme kayıtlarına erişmek isteyenler için yeterli bir özellik olduğunu belirtmek gerekli.

Voice Translator'ın çalışırken bir internet bağlantısına ihtiyaç duyması ve 3G bağlantılar üzerinden tercüme yaparken biraz kota tüketebilmesi nedeniyle bu konuya dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Zira internetinizin çekmeyeceği yerlerde yarı yolda kalma gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz mevcut.

Eğer yeni ve etkili bir tercüme uygulaması arayışındaysanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

Uygulamada yer alan diller şu şekilde listeleniyorlar: Afrikaans, Arapça, Almanca, Çekçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Endonezyaca, İtalyanca, İbranice, Japonca, Latince, Korece, Hollandaca, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe, Çince.

YORUMLAR