Volume Booster 1.5.00 (Android)

Volume Booster

Volume Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volume Booster ile Android cihazınızdan çıkan sesi yükseltebilirsiniz

Volume Booster kullanıcılara Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinde ses arttırma imkanı sunan bir uygulamadır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android ses yükseltme uygulaması olan Volume Booster sayesinde hoparlörlerinden veya kulaklık çıkışından düşük ses veren Android cihazlarda oluşan sıkıntıları çözebiliyorsunuz. Kimi Android cihazlar dışarıya normalden düşük ses verebiliyor. Bunun yanında telefon görüşmeleri yaptığımız veya müzik dinlediğimiz ortamlarda arka plandaki yoğun gürültü müzik dinlememizi engelleyebiliyor veya telefon görüşmelerimizi bölebiliyor. Bu nedenle Android cihazımızın sesini arttırma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Volume Booster ile bu tip durumlarda kolay bir çözüm üretebiliyoruz. Uygulama ile müzik dinleme gibi multuimedya uygulamalarında, sistem bildirimlerinde ses yükseltebildiğimiz gibi arama sesi yükseltme olanağına da sahibiz. Volume Booster kolayca kullanılabiliyor. Uygulama ile ses yükseltmek için tek yapmamız gereken uygulama arayüzünden yükseltmek istediğmiz ses türünün kaydırma çubuğunu ayarlamak.

Not: Reklam destekli uygulama ile birlikte Android cihaıznıza ek kısayollar eklenmektedir. Bu kısayollar dilediğiniz takdirde silinebilmektedir.