Voyage: Eurasia Roads 1.03 (Android)

Voyage: Eurasia Roads

Voyage: Eurasia Roads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voyage: Eurasia Roads, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve hiçbir uygulama içi satın alma içermeyen bir simülasyon oyunudur.

Voyage: Eurasia Roads, araba simülasyonlarından keyif alan oyunseverlere hitap eden bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda üç farklı Rus yapımı araçla Avrupa’yı Asya’ya bağlayan yollarda gidiyoruz.

Finlandiya’dan yola çıkıyoruz ve amacımız Tayland’a varmak. Bu zorlu görevde farklı tipte yollar üzerinde yol almamız gerekiyor. Oyunun en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Hiçbir uygulama içi satın alma yok.

Oyunda gerçekçi grafiklere yer verilmiş. Araçların kokpit tasarımları ve çevre modellemeleri iyi. Elbette bu değerlendirmeleri tablet ve akıllı telefon simülasyon oyunları arasında yapıyorum. Öte yandan herhangi bir PC veya konsol kalitesine yaklaşması mümkün değil. Oyunda toplamda 10 bölüm yer alıyor. Dümdüz asfaltlarda gidebileceğimiz gibi bozuk yollarda da gidebiliyoruz. Araçlarımız tüm yol şartlarını kaldıracak şekilde tasarlanmış.

Vakit geçirmek için ideal bir oyun olan Voyage: Eurasia Roads, Android için bulabileceğiniz en iyi simülasyon oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR