Voyage: Usa Roads 1.02 (Android)

Voyage: Usa Roads

Voyage: Usa Roads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voyage: Usa Roads mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunudur

Voyage: Usa Roads gerçekçi yapısıyla öne çıkan bir mobil yarış oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Voyage: Usa Roads'da uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Oyunda Amerika'da geçen bir hikaye konu alınıyor. Bu hikayede biz Chicago şehrinden Las Vegas'a gitmeye çalışan bir arabayı kullanıyoruz. Temel amacımız ise bu işi en kısa süre içerisinde gerçekleştirmek. Yolculuğumuz boyunca New York ve Florida gibi farklı şehirlere de uğruyoruz ve eğlenceli bir yol tecrübesi yaşıyoruz.

Voyage: Usa Roads'da yüksek hızda şehirler arasındaki otobanlarda ve şehir içlerinde yolculuk etmekteyiz. Bu yolculuğumuz sırasında karşımıza çıkan en büyük zorluk ise trafikteki araçlar. Bir yandan hızlı bir şekilde ilerlerken diğer yandan da yoldaki diğer araçlara çarpmamaya çalışıyoruz. Voyage: Usa Roads bize gerçekçi bir oyun deneyimi sunabilmek için gerçek fizik modellemelerine ve araç istatistiklerine sahip. Oyunda aracımızı içeriden, kokpit kamerasından yönetiyoruz. Araç kokpitinde ise bütün detaylara özen gösterilmiş. Göstergeler, direksiyon, GPS, vites, selektörler, radyo ve klima gibi kokpit öğeleri gerçekçi bir şekilde tasarlanmış. Oyun boyunca hem gündüz hem de gece yolculuk edebiliyoruz.

Voyage: Usa Roads'ın grafikleri maalesef yüksek kaliteye sahip değil. Eğer oyunun grafikleri daha da gelişmiş olsaydı Voyage: Usa Roads çok daha başarılı bir oyun olabilirdi. Oyun yine de bu haliyle oynanabilecek seviyede.

YORUMLAR