VPN 360

VPN 360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VPN 360, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.

VPN 360, internette gezerken çevirimiçi kimliğinizi korumanıza olanak veren bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, engellenen sitelere ve uygulamalara kolaylıkla erişebilirsiniz. Anonimliğe önem veren kullanıcıların kendi kategorisi içerisinde başarılı olan bu uygulamaya bakmasını öneririm. 

Ülkemizde yaşlısından gencine öğrendiğimiz nadir araçlardan biri de hiç şüphesiz VPN kullanmak. Sosyal medya platformlarına arada sırada gelen yasaklar yüzünden ülkede duvar yazılarına bile konu olan VPN'ler, özgür internet için vazgeçemediğimiz unsurlardan biri oldu. Peki VPN 360 işimizi görür mü?

VPN 360 sınırsız bir bant genişliği sunar. Zaten ücretsiz olmasının amacı da budur. Android cihazlarınız ile bağlanacağınız internet sitesi arasında güvenli ve şifreli bir bağlantı sağlayan VPN 360, sizin izlenebilir olan IP adresinizi gizliyor ve kısıtlanmış olan web sitelerine erişiminizi sağlıyor. 

Bu alanda ücretsiz seçenekleri değerlendiriyorsanız VPN 360'ı kullanmanızı öneririm. 

YORUMLAR